Люди

Військовим у зоні АТО заборонять користуватись мобільними телефонами

Google+PinterestLinkedInTumblr

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до статті 143 Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України», пише Міноборони.

Ukrainian servicemen ride in an armoured vehicle near Kramatorsk

Законопроект пропонує заборонити військовослужбовцям, які виконують обов’язки військової служби, користуватися особистими засобами мобільного зв’язку: у районах проведення АТО; в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії.

Згідно з проектом, рішення про дозвіл на використання особистих засобів мобільного зв’язку в районах проведення АТО приймається командиром військової частини.

«Рішення про заборону користуватися мобільними телефонами в зоні АТО – важливе і правильне, але наше українське керівництво запізнилося із часом, коли це було необхідно, – сказав у коментарі «Слову і Ділу» начальник аеромобільних військ ЗСУ, полковник запасу, учасник бойових дій Іван Якубець. – Рік тому українські чиновники мали б прийняти дану заборону. Для підрозділів АТО – це вірне рішення, але ж зв’язок все одно має бути. Можливо, слід організувати переговорні пункти, але під контролем офіцерів».

Законопроект пропонує посилити контроль за витоком інформації, зокрема з районів проведення АТО та бойового зіткнення, вжити заходів щодо запобігання визначенню противником точних координат підрозділів ЗС України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.