Люди

Військовий з Франківщини створив льодову фігуру у Латвії, а за премію придбав дрон для побратимів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військовий та різьбяр по дереву Василь Семко зі селища Перегінське взяв участь у Міжнародному фестивалі льодових скульптур – 2024.

Захисник створив льодову фігуру та отримав премію. За ці гроші придбав дрон «DJI Mavic 3» для побратимів зі 110-ї бригади, пише Галка.

Військовий, Семко, новини Прикарпаття

Військовий отримав поранення на фронті і зраз проходить реабілітацію, тож тим часом мав нагоду упродовж кількох днів творити мистецтво у латвійському місті Єлгаві. За основу для скульптури майстер взяв свій ескіз, намальований у госпіталі після поранення, із назвою «Код Любові».

Військовий, Семко, новини Прикарпаття

Він про війну, розбите місто, розбитий будинок. Про дитину, в якої загинули рідні. І єдине, що в неї залишилось – це її улюблена іграшка. Дитина ще нічого не усвідомлює. Ворог знищив все, що вона любила. Ми воюємо через любов до своїх дітей, рідних та рідної землі. Ворог знищує нас, йому це подобається, – говорить скульптор.

Військовий, Семко, новини Прикарпаття

Василь Семко каже, що лід – це неповторний матеріал і йому довелося розбиратися, як з ним працювати, як різати, підбирати потрібну техніку та інструменти.

Треба розуміти його структуру і яким інструментом різати. Там були майстри та скульптури по льоду зі всього світу. Дивився, як вони працюють, і так вчився, – каже майстер.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.