Люди

Військовий із Закарпаття став призером Чемпіонату світу з бігу

Українські атлети завоювали дві нагороди Чемпіонату світу з бігу на 24 години.

На світовій першості з добового бігу уродженка Одеси Олена Шевченко завоювала срібну нагороду, оновивши рекорд України. Результат спортсменки – 254.463 кілометра.

Закарпатський ультрамарафонець Андрій Ткачук із результатом 284.540 кілометра виборов бронзову нагороду.

Андрій Ткачук – учасник АТО та військовослужбовець ЗСУ.

Ще минулого року він отримав поранення, потім йому робили операцію на серце, а вже сьогодні він фінішував на Чемпіонаті світу у складі збірної України, і не просто фінішував, а зайняв 3 місце. Це просто неймовірно, враховуючи, що він майже не тренувався (на відміну від спортсменів з інших країн), – написав у Facebook тренер Андрій Козир.

Він також опублікував фото з Андрієм Ткачуком, яке підписав: «З окопу на пʼєдестал. Фото зроблене за день до вʼїзду Андрія на Чемпіонат світу з бігу на 24 год».

Також, за словами Козира, на Чемпіонаті також фінішував військовий Валерій Шажко, який був раніше поранений.