Люди

Військові з Тлумача Микола Кучер та Іван Леньо отримали почесні відзнаки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відповідно до Наказу Головнокомандувача Збройних Сил України тлумачанина, солдата, стрільця-зенітника Миколу Кучера нагороджено почесним нагрудним знаком «Золотий Хрест». А військовослужбовця Івана Леньо було нагороджено почесним нагрудним знаком командира 102-ї окремої бригади Збройних сил України.

Про це йдеться на сайті Тлумацької міської ради.

 

Відомо, що Микола Кучер героїчно проявив себе в захисті незалежності та територіальної цілісності України в боях за Харків та на Бахмутському напрямку.

Довідка:

Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

Нагрудний знак 102-ї окремої бригади територіальної оборони був розроблений у березні 2023 року командуванням бригади. Ним нагороджуються військовослужбовці усіх підрозділів та підлеглих частин.

Ми гордимося усіма нашими захисниками, молимося і просимо Бога, щоб послав Україні довгоочікувану Перемогу, а всі наші воїни повернулися додому живими та здоровими! – йдеться в повідомленні Тлумацької міської ради.

Читайте також: Добровольців запрошують приєднатись до «Едельвейсів» (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.