Люди Фото

Відомий прикарпатський журналіст відкрив фотовиставку у Сєвєродонецьку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями у Сєвєродонецьку відкрилася фотовиставка «Обличчя передової», присвячена 5-річчю від початку антитерористичної операції.

Автор фотографій – відомий прикарпатський військовий журналіст, полковник Тарас Грень.

Тарас вже понад 10 ротацій провів на Сході. Основне місце його служби – Західний регіональний медіацентр Міністерства оборони України.

Фото, що представлені на виставці, він зробив під час перебування у зоні проведення АТО/ООС у період з 2014 по 2019 роки. На кожному знімку – військовослужбовці, які протистоять ворогу на передових позиціях оборони України у Луганській та Донецькій областях.

За словами автора, основана ідея фотовиставки – показати справжні, людяні обличчя захисників. Це своєрідна відповідь на ворожу інформаційну пропаганду, що зображає українських військовослужбовців «карателями».

«Ми не ведемо війну, а лише захищаємо свою країну. Ми не злі, у нас немає істеричної агресії. Я хочу, щоб усі побачили, що захисники України – це люди з чистими та світлими очима, відкритими обличчями. Вони залишаються людьми у будь-якій ситуації», – каже Тарас Грень.

«Душа нашого героя має розмір ХХХL, – каже Наталія Ячмінь, вчитель початкових класів Соледарської ЗОШ І- ІІІ ст.№13. – Ви можете спілкуватись з ним п’ять хвилин, а враження буде ніби знаєте його все життя. Він скоріше, занурений в себе, в свою фотокамеру, ніж в папери. Тисячі професіональних фотознімків на згадку, подаровано нації. Порушення всіх формальностей, а інколи і службових інструкцій,– життєвий слоган цього чоловіка. Чудове почуття гумору – ще одна риса Тараса Греня».

За її словами, за участю військового журналіста в Соледарській школі були проведені перші телемости дружби між школярами Сходу, Центру та Заходу. Також Тарас Грень знайомив школярів з волонтерами, організовував різні майстер-класи, долучився до відкриття Всеукраїнської художньої галереї дитячого малюнку для воїнів АТО у місті Соледар, організував фотовиставку для школярів «Щит держави».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.