Люди

Від грипу померли вже 176 людей. Другу хвилю чекають наприкінці лютого

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З початку епідемічного сезону в Україні зареєстровано 176 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу. З них 2 дітей віком до 17 років та один летальний випадок серед вагітних, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

gryp1

Ідентифіковано  вірус грипу А нетиповий – 22 випадки, вірус грипу типу В – 2 випадки, та вірус грипу Н1N1 (pdm09) – 152 випадки.

Друга хвиля захворюваності на грип та ГРВІ очікується наприкінці лютого і зазвичай не викликає значного збільшення кількості хворих, пише Укрінформ.

“Протягом останніх 15 років в Україні спостерігається так звана друга хвиля захворюваності на грип, що починається з 7 по 12-13 тиждень з початку року, тобто наприкінці лютого – на початку березня, і ця хвиля обумовлена іншим типом вірусу – це вірус В”, – сказала Любов Некрасова, керівник ДЗ “Український центр із контролю й моніторингу захворювань МОЗ України”.

Вона додала, що цей вірус, як правило, викликає невелике збільшення захворюваності, яке дуже швидко спадає і не спричиняє смертельних випадків. Водночас Некрасова зазначила, що епідпроцес цього року має свої особливості, тому точно спрогнозувати початок і перебіг другої хвилі грипу неможливо.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: