Люди

Вчені довели, що на свята у світі виникає глобальний інтерес до сексу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Науковці провели дослідження і підтвердили, що свята дійсно пов’язані з більшою цікавістю до сексу і підвищеною народжуваністю через дев’ять місяців після них. Цікаво, що висновки актуальні як для умовно християнських, так і для мусульманських країн, пише “Репортер” з посиланням на УП. Життя.

Вчені і раніше звертали увагу на те, що під час святкових днів люди демонструють підвищену цікавість до сексу. Але жодне дослідження не змогло дати точної відповіді. Нову спробу це перевірити зробив вчений Луїс Роха з Університету Індіана разом з зі своїми колегами. Результати дослідження опубліковані в авторитетному науковому журналі Scientific Reports.

Вчені проаналізували кілька мільйонів повідомлень у Twitter, вивчали запити, які користувачі вводили у різні пошуковики з 2004 по 2014 роки.

У християнських країнах пік такої цікавості вчені спостерігали під час Нового року та Різдва. А у мусульманських – після свята Ураза-байрам (його відзначають на честь закінчення посту в Рамадан).

Ілюстрація: динаміка запитів зі словом “секс”

Мешканці Північної та Південної півкулі демонстрували схожу поведінку. Це означає, що феномен, ймовірно, ніяк не пов’язаний з кліматом. На думку авторів дослідження, річ – у соціальних факторах.

Луїс Роха акцентує на “колективному настрої”. “Дорослі часто дарують дітям подарунки, що підштовхує їх до роздумів про продовження роду і змушує серйозніше ставитися до своєї родини і родинних справ“, – каже він.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.