Люди

Василь Тимків очолив обласну філармонію, щоправда лише на три роки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Новим директором обласної філармонії призначили заступника начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Василя Тимківа. Таке рішення на засіданні 38 сесії Івано-Франківської облради підтримали 58 депутатів, пише Бліц-Інфо.

Івано-Франківська_обласна_філармонія

За словами заступника облради Василя Левицького, пропозицію призначення керівником філармонії Тимківа підтримала постійна комісія обласної ради з питань національного та духовного розвитку, культури, засобів масової інформації, книговидання і свободи слова та з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу.

У залі розгорілася дискусія щодо терміну укладання договору з Тимківим. Адже з першої спроби призначення на 5 років депутати не проголосували. Тож голова фракції ВО «Свобода» Василь Попович запропонував призначити його тільки на один рік.

Очільник облради Василь Скрипничук поставив на голосування три варіанти – один, два та три роки. За останню пропозицію проголосували 58 депутатів.

Відтак, з Тимківим заключать договір не на п’ять років, а тільки на три.

Василь Тимків відомий завдяки неприємному інциденту – він як член Офісу реформ заснув під час обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад навколишніх сіл Бурштина.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні