Люди

Вандали пошкодили систему громовідведення обсерваторії на Попівані – вартість збитків 600 тис грн

Google+PinterestLinkedInTumblr
У четвер, 22 серпня, в обсерваторії на горі Попіван невідомі залізли на мідний дах будівлі і пошкодили систему громовідведення.

 «Туристи» поводили себе зухвало і по-хамському, не звертали увагу на чергових рятувального посту, які намагалися їх зупинити. Оскільки в Обсерваторії встановлені камери відеоспостереження дії молодиків зафільмовано. Фото і відео передані у правоохоронні органи разом із заявою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника про свідоме пошкодження невідомими державного майна, – інформує «Білий слон».

Вартість пошкодження оцінено у 600 тисяч гривень.

Нагадаємо, нині будівлю обсерваторії зачинено для відвідування, оскільки там ведуться ремонтно-реставраційні роботи.

Це не перший випадок вандалізму. Декілька років тому інші вандали так само вилізли на мідний дах обсерваторії і пошкодили значну його частину. Після цього випадку було встановлено камеру відеоспостереження.

«Тож злочинців буде знайдено і покарано. Прикарпатський національний університет та Державна служба з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області публікують фото вандалів на сайті Білий слон та звертаються до громадськості з проханням допомогти поліції швидше знайти правопорушників. Якщо ви впізнали людей на фото, будь-ласка пишіть obserwatorium1938@gmail.com», – йдеться в повідомленні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.