Люди Розваги Фото

В Івано-Франківську виступить Юрій Андрухович та гурт «Karbido» (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Після трирічної перерви Юрій Андрухович та польський гурт «Karbido» представлять в Івано-Франківську свою нову роботу – «ATLAS ESTREMO». Франківськ стане першим містом з якого письменник та музиканти розпочнуть свій всеукраїнський тур у підтримку нового альбому. Про це Юрій Андрухвич розповів сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську.

DSC_1091

В Івано-Франківську проект буде показано 8 вересня о 19.00. в Театрі ляльок. «ATLAS ESTREMO» презентуватимуть ще у восьми містах України: Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Львів, Харків, Запоріжжя, Маріуполь та Київ.

«Найбільшу тривогу та переживання викликає концерт у Маріуполі, де нас дуже чекають, – говорить Юрій Андрухович. – тому варіанти інших міст просто не розглядалися. Ми відмовилися від концерту у Дніпропетровську».

DSC_1093

Про новий спільний альбом Андрухович розповідає, що це майже завершена довколосвітня звукова подорож, 13 інтимних міст і 13 композицій-несподіванок.

На концертах у Франківську та Києві виступ буде супроводжувати абстрактна імпровізована візуалізація від VJ-групи «КУБ».

DSC_1096

За словами Сергія Glow, це буде віджеїнг, імпровізація, де відео буде реагувати на музику. «Відео не відображатиме текст чи музику, – говорить Glow. – Будуть передавати нашу експресію міст. Про це важко говорити. Треба прийти, побачити і відчути».

Отож, концерт відбудеться 8 вересня о 19.00. в Театрі ляльок. Квитки можна придбати у видавництві «Лілея-НВ». Вартість ід 50 до 70 гривень.

Довідка: Юрій Андрухович та гурт “Karbido” співпрацюють із 2005 року. За десять років співпраці світ побачили альбоми: “Самогон” (2005), “Цинамон” (з додатком “Індії” 2009) та “Абсент” (2013). Разом з “АртПолем” вони здійснили чотири гастрольні тури Україною, відвідали Польщу, Чехію, Німеччину.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.