Люди

В Долину приїде клініка на колесах

Google+PinterestLinkedInTumblr

У серпні у Долину знову завітає клініка на колесах «Дар життя». Сотні маленьких пацієнтів, які обстежувались минулоріч, із нетерпінням чекають лікарів і знову зможуть пройти обстеження, а також оглянути, а то й полікувати зуби.

Клініка складається з медичного та стоматологічного відділення. «Дар життя» розпочав свою роботу в Україні як «Медична клініка на колесах»му 1992 році. Це стало можливим завдяки американцям українського походження Доктору Стівену Дудяку та пастору Джону Шепу.

«Дар життя» надає допомогу людям з особливими фізичними та розумовими потребами, сиротам, соціально незахищеним та малозабезпеченим, а тепер ще й дітям учасників та ветеранів АТО.

В Долину автобуси прибудуть знову на запрошення МБО «Благодійний фонд Долини» та фінансової підтримки Долинської міської ради, інформує прес-служба міської ради.

Триватиме огляд усіх охочих дітей, які проживають у Долині. Запис з 21 липня за номером: 0505856341 (з 10 ранку до 13.00). Для того, щоб пройти обстеження, необхідна реєстрація проживання у місті Долина та свідоцтво про народженння дитини.

Минулого року медики працювали за схемою: на кожну дитину заводили історію – картку пацієнта. Далі малечу міряли, зважували, вносили дані у картку і відправляли в оглядовий кабінет, де з маленьким пацієнтом працював лікар-педіатр. Проводилось повне обстеження зовнішніх та внутрішніх органів, в тому числі огляд хребта і стоп. При необхідності проводили експрес-аналізи сечі та крові на цукор, гемоглобін чи розгорнутий аналіз крові. При виявленому захворюванні  дітей направляли до вузьких спеціалістів.

Про місце розміщення Клініки обіцяють повідомити згодом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.