Люди

«В армії я на своєму місці». Як кулеметниця Верховинського батальйону захищає країну

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Коли я прийшла сюди, у Верховинський батальйон, для мене стало несподіванкою зустріти тут людину, з якою гралася ще у дитинстві, коли мені було 10 років, і з того часу з ним не бачилися», – каже «Мамба».

Жінці 33 роки, вона кулеметниця Верховинського батальйону, повідомляє 102 окрема бригада Сил територіальної оборони.

Вона родом з Верховинщини, але проживає тривалий час у Києві. Контракт з ЗСУ підписала у травні 2023 і рішення це було прийняте не спонтанно – воно давно вже назрівало.

У мене двоє дітей – хлопці 15 і 16 років. Моя мотивація – захищати їх та свій дім. Тут, в армії, я зрозуміла, що відчуваю себе на своєму місці. Мені тут подобається. Мої сини сказали, що теж хочуть служити в армії, як тільки досягнуть віку. Вони вже готують себе до цього.

Спочатку «Мамба» була солдатом-стрільцем, але вирішила пройти перепідготовку на кулеметницю. На питання, чи фізично тяжко їй, адже кулемет плюс спорядження важать понад 20 кг, відповідає:

Раніше я захоплювалася альпінізмом – лазила в Карпатах, в Кримських горах, була в походах по місяцю. Мені не звикати до таких тяжких умов. Зараз я часто займаюсь спортом, навіть тут знаходжу час робити пробіжку, розтяжку.

Чи думаю я про карєру в армії, про просування по службі? Звичайно, що ні. Я прийшла сюди не заради звань чи кар’єри – я тут щоб захищати країну і мені неважливе ні звання, ні посада!, – каже кулеметниця.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.