Люди

Урсула фон дер Ляєн надіслала листа-подяку калушанці за вишитий рушник

Google+PinterestLinkedInTumblr

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн надіслала листа з подякою калушанці Розалії Боднарчук. Це відповідь на надісланий вишитий пані Розалією рушник та малюнки від калуських дітей.

Про це повідомив очільник громади Андрій Найда.

Урсула

Щиро радію разом з нашою відомою калушанкою Розалією Семенівною Боднарчук від новини, яка варта уваги не тільки калушан, а й усіх українців. Адже на її адресу надійшло поштове відправлення з Брюселю – головного офісу Європейського Союзу з листом від Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн. Зворушливий зміст якого не може залишити байдужим нікого. Це відповідь на надісланий раніше подарунок від Розалії Семенівни (вишитий рушник) та дитячі листи й малюнки від калуських дітей, – написав Найда.

Урсула

«Шановні учні, шановна Пані Боднарчук, шановні співробітники Калуського ліцею N°10, – пише високоповажна пані Урсула, – хотіла б висловити вам свою щиру подяку за зворушливі листи та малюнки з України, а також за красивий рушник надіслані мені.

Ваша доброта та креативність розчулили мене і сповнили радістю мій день. Ваші малюнки мені здались такими милими і сповненими фантазії, а ваші листи такими осмисленими.

Хотіла б щоб ви знали, що всі ми в Брюсселі та в Європейському Союзі щодня думаємо про вас.

Це темні дні для вашої країни і ваша хоробрість гідна захоплення. Ви є натхненням для всіх нас.

Весь Європейський Союз підтримує вас в ці дуже складні часи. І тоді, коли мир повернеться в Україну, ми допоможемо вам відбудувати вашу красиву країну.

Моє послання до вас зараз – залишайтесь сильними. І продовжуйте навчатись, продовжуйте гратись та продовжуйте мріяти про щасливе майбутнє.

Я також мрію, і мрію про мирну, процвітаючу Україну, яка одного дня буде частиною родини Європейського Союзу. Ми будемо дуже старанно працювати із усім народом України, щоб зробити цю мрію реальністю.

Ще раз дякую, що поділились своїми історіями та творчістю зі мною. Буду завжди берегти ваші листи та малюнки.»

Урсула

Ось так відреагувала Президентка Європейської Комісії на подарунки від калушан.

Варто зазначити, що рушники від Розалії Боднарчук  вже є у багатьох світових політиків – в Джо Байдена, Боріса Джонсона, Роберти Мацоли, Анджея Дуди.

Майже готовий до відправлення Джастіну Трюдо.

Рушник Перемоги отримав у подарунок і президент Володимир Зеленський.

Читайте: Волонтери з Великої Британії привезли 40 пікапів для ЗСУ (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.