Люди

Укрпошта випустить марку, присвячену Kalush Orchestra

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Укрпошта випустить марку, присвячену переможцю музичного конкурсу «Євробачення-2022» – українському гурту Kalush Orchestra.

Про це генеральний директор акціонерного товариства «Укрпошта» Ігор Смілянський повідомив у Телеграмі, пише Репортер.

Укрпошта випустить новини Івано-Франківська

Ми вітаємо Kalush з перемогою на Євробаченні. Ви круті! Укрпошта випускає марки згідно з рішенням Художньої ради. Але я думаю, в мене буде достатньо аргументів як у голови Ради погодити та пришвидшити випуск марки, присвячений нашим переможцям. Так, як ми це зробили з Русланою та Джамалою, – написав він.

Читайте також: “Нові” вулиці Франківська. Михайла Мулика (ФОТО)

Смілянський додав, що дизайн марки буде погоджений окремо, після узгодження з Євробаченням. «Якщо бажаємо йти в Європу, треба поважати права інтелектуальної власності», – наголосив він.

Гендиректор АТ «Укрпошта» представив один із варіантів майбутньої марки та нагадав, що в додатку «Дія», на сторінці товариства у Фейсбуці та в його особистому телеграм-каналі триває голосування за марку, яка буде наступною маркою України.

Поки є безперечний лідер, але ще є 5 днів для визначення. А Kalush піде поза конкурсом, – наголосив він.

Kalush Orchestra переміг у Євробаченні-2022 (ФОТО, ВІДЕО)

Гурт Kalush Orchestra переміг у фіналі »Євробачення-2022». Це третя за рахунком перемога України у цьому конкурсі за весь час – після Руслани у 2004 році та Джамали у 2016-му.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні