Люди

Українські полярники в Антарктиді створили живий ланцюг соборності (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До Дня соборності українські полярники утворили ланцюг єдності прямо в сніговому тунелі навколо станції «Академік Вернадський».

У такий спосіб зимівники долучитися до традиційної всеукраїнської акції єднання, повідомляють на фейсбук-сторінці Національного антарктичного наукового центру, пише Репортер.

До учасників українських експедицій доєдналися також французькі дослідники, що працюють на станції.

«У такий спосіб наші земляки, що нині дуже далеко від дому, хотіли долучитися до традиційної всеукраїнської акції єднання та віртуально взятися за руки з тисячами інших українців. Адже в Антарктиді дуже чітко усвідомлюєш, якою унікальною, красивою та різноманітною є Україна, і що нам усім важливо єднатися для її збереження та захисту. Любимо нашу країну і пишаємося нею. Зі святом!», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого місяця біля української станції зафіксували рекордний рівень снігу за останні 20 років – 2,75 метра. А нещодавно в мережі з’явилося відео з української антарктичної станції «Академік Вернадський», на якому полярники показали, як пінгвіни «марширують» шеренгами до океану.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.