Люди

У Верховній Раді презентували книжку, яку Надія Савченко написала у російському СІЗО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Верховній Раді презентували книжку «Сильне ім’я Надія», яку написала ув’язнена в Росії Надія Савченко під час голодування у СІЗО. За словами сестри української громадянки, Надія боялася, що може не вижити і люди не дізнаються правди, повідомляє РадіоСвобода.

До теми. Льотчиця Надія Савченко розповіла, що б вона побажала Путіну

Savchenko

«Кошти, які будуть зібрані сьогодні, ми перераховуємо хлопцям, які утримуються у російському СІЗО, у яких немає коштів на адвокатів. Їхні родичі змушені друкувати футболки з їхнім зображенням і таким чином збирати гроші», – розповідає сестра Надії Віра.

Презентацію книжки в парламенті провели спеціально для того, щоб депутати побачили, якими можуть бути їхні колеги. Віра Савченко також сподівається, що ця книжка об’єднає народних депутатів.

До теми. 20 років російських таборів: Сенцов і Кольченко після вироку суду заспівали Гімн України (ВІДЕО)

Книжка вийшла накладом у 10 тисяч примірників. У видавництві «Юстиніан», яке видало книжку, планують додаткові тиражі, у тому числі з м’якою обкладинкою, щоб якомога більше українців мали змогу її прочитати, зазначила генеральний директор видавництва Ірина Омельченко.

До теми. Останнє слово Сенцова. “Суд оккупантов не может быть справедливым” (ВІДЕО)

Нині в Росії перебувають за ґратами кілька громадян України, що звинувачені там у кримінальних злочинах, як Надія Савченко, чи й уже засуджені; частину їх російські силовики викрали з території України. Правозахисники і значна частина міжнародної спільноти вважають, що їхнє судове переслідування політично мотивоване і незаконне.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.