Люди Світ

У трагедії Іловайська винен не один батальйон “Прикарпаття”, – експерт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Експерт Центру військово-політичних досліджень Костянтин Машовець прокоментував заяву СБУ про можливість залучення добровольчих батальйонів для забезпечення безпеки виборів на Донбасі та заяву Генпрокуратури України щодо розслідування трагедії “іловайського котла”, пише УНН.

5bat2

Залучення добровольчих батальйонів для забезпечення порядку в процесі проведення виборів на Донбасі експерт вважає логічним і юридично правильним.

“Це логічно по тій простій причині, що більшість цих підрозділів належать до структури Міністерства внутрішніх справ України. Одним із обов’язків МВС якраз і є забезпечення безпеки при проведенні державних заходів і тому подібного. Тому, з юридичної точки зору все вірно”, — говорить експерт.

Стосовно обвинувачень ГПУ у бік 5-й батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”, К.Машовець висловив наступну думку:

“Коли залишаєш власні позиції, бойові товариші опиняються в небезпечній ситуації, але в іловайській трагедії винен далеко не один батальйон. Зрозуміло, що ворог шукає слабкі місця в обороні і тисне на них. 5 батальйон відійшов, але решта продовжували залишатись на позиціях і в той самий день, коли почався масштабний штурм, вони завдавали значних втрат бойовикам. Пізніше було прийнято ряд невірних рішень, тому покладати всю вину на один батальйон не зовсім правильно”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні