Люди

У Татарові волонтери наколядували понад 100 тисяч на ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

З ініціативи волонтерської організації «Татарівський оберіг» у селі організували громадську коляду та зібрали гроші для захисників України. На запрошення волонтерів відгукнулося чимало колядників, пише Репортер.

До доброї справи долучилися: Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, староста Татарова Юрій Ясінський, військовослужбовець Іван Коренюк, керівник волонтерського центру «Татарівський оберіг» Оксана Мочерняк та багато інших.

Волонтери-колядники розпочали збір коштів біля церкви св. Великомученика Димитрія та відвідали шістдесят два комерційні заклади та домівки Татарова.

Читайте: Мрія, Джавеліна, Іскандер – як українці називали дітей у 2022 році

Щирими колядками та зворушливими віншуваннями вдалося зібрати 105 328 грн. Гроші спрямують на потреби військовослужбовців.

Волонтерський центр «Татарівський оберіг» висловлює подяку всім хто пожертвував свій час і долучився до доброї справи, та хто приймав, пригощав і фінансово винагороджував колядників! Окрема подяка, власниці готелю «Коруна» Галині Афтаназів, за допомогу із забезпеченням логістики колядників, а також – водію Михайлу Стефураку, – йдеться у повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.