Люди

У приватній садибі у Ворохті отруїлися 19 дітей, які приїхали на відпочинок

Google+PinterestLinkedInTumblr

Про випадок групового інфекційного захворювання у приватній садибі «Скита» (смт Ворохта Надвірнянського району) пишуть у Держпродспоживслужбі. Надвірнянський райвідділ служби отримав повідомлення про випадок групового захворювання 19 дітей 15 січня.

Відпочинкова група із Кропивницького приїхала до Ворохти 12 січня. Група – 52 людини, тобто 45 дітей і сім дорослих. Вони жили й харчувались у приватній садибі.

13.01.2023 року в другій половині дня частина дітей відчули погіршення самопочуття. Вони скаржились на загальну слабкість, нудоту, блювоту, біль в животі, підвищення температури тіла до 37,5-38 С0 та пронос до 4-6 разів на добу, – йдеться у повідомленні. – 14 дітей були госпіталізовані до Надвірнянської дитячої лікарні та 5 дітей – до інфекційного відділу Надвірнянської ЦРЛ з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт, ентероколіт». Стан п’яти хворих – середнього ступеня важкості, у 14 – легкий ступінь.

15.01.2023 року спеціалісти Яремчанського відділу Надвірнянського райуправління Держпродспоживслужби розпочали санітарно-епідеміологічне розслідування цього випадку.

Станом на 10:00 16 січня усі хворі діти виписані з лікарні.

Водночас наголошуємо керівникам дитячих груп, які планують здійснювати відпочинок дітей в приватних закладах, перевірити чи обраний заклад зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів та внесений в державний реєстр закладів оздоровлення та відпочинку дітей, – наголошують у Держпродспоживслужбі.

Керівникам приватних садиб, які планують здійснювати відпочинок організованих груп дітей, необхідно звернутися до територіального відділу/управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області для здійснення безпечного відпочинку дітей.

Читайте: У грудні чадним газом отруїлися 18 мешканців Прикарпаття – Матейко

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.