Люди

У Прикарпатському університеті боротимуться з плагіатом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вчена рада Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 28 вересня 2015 року на своєму засіданні одностайно ухвалила Положення про запобігання плагіату та інших видів академічної нечесності у навчальній та науково-дослідній роботі студентів університету. Про це повідомляє прес-служба вишу.

pny

Прийняття цього Положення інституційно запроваджує механізм боротьби зі списуванням, плагіатом та іншими видами академічної нечесності. Основний акцент у Положенні зроблено не на покаранні чи дисциплінарних заходах (включно з відрахуванням), а на інформаційно-просвітницькій, роз`яснювальній роботі зі студентами.

“Важливо не тільки виховати нетерпимість до плагіату, списування та інших видів академічної нечесності, але й навчити чесно та відповідально працювати з інформацією. Культивування у молодої людини поваги до інтелектуальної власності, до авторських прав є важливою гуманітарною складовою подальшої трансформації українського суспільства”, – йдеться у повідомленні прес-служби ПНУ.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.