Люди

У минулому році “Тепле місто” у Франківську видало грантів на 110 тисяч гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До третього дня народження команда платформи “Тепле місто” підсумувала зроблене у 2016 році.

Юрій Филюк, керівник ТМ, розповідає, що платформу створювали з метою підтримки місцевих ініціатив і співпраці між ними.

“Можна побачити, як все більше бізнесів залучається до змін в місті, – говорить Юрій Филюк. – Потрібно відзначити, що сьогодні до наших проектів залучаються як громадські активісти, так і влада та бізнес. Ми не чекаємо на ініціативу згори – робимо те, що вважаємо найважливішим. Нам, звісно, важливий кінцевий результат. Але лише коли є взаємодія між бізнесом, владою і громадською ініціативою, місто розвивається”.

Филюк додає, що на наступний рік планів багато, але вони більше в площині тих проектів, що вже розвиваються.

“Нічого кардинально нового виділити не можу, – каже він. – Найближчим мені є проект з ревіталізації Промприладу”.

До кінця року планують запустити один з поверхів Промприладу, площею 2240 кв. метрів.
За словами Юрія Филюка, туди вже готові увійти 18 бізнес-підприємств, культурних та мистецьких структур, які спільно утворять коворкінг.

Координатор програми “Теплі гранти” Ярина Мельник каже, що результати діяльності “Теплого Міста” вже часто можна бачити в Івано-Франківську.

“Зараз у нас є кілька тематичних напрямків, – говорить Ярина Мельник. – Серед найбільших проектів – півмарафон, ряд мистецьких резиденцій, розвиток сталої мобільності. За рік таких подій було понад сотню”.

У 2016 році команда ТМ провела два конкурси грантів на суму 110 тисяч гривень. Переможцями стали 10 проектів, серед яких: вулична зарядка, фестиваль культур, спортивно-відпочинкова зона на Пасічній, TEDx Франківськ, виставка робіт Параски Плитки “Горицвіт”, міні-кінофестиваль, “година коду”.

У 2017 році планують три конкурси грантів з фондом у 195 тисяч гривень.

Анастасія Томанова, яка займається бізнес-платформою, додає, що за минулий рік “Тепле місто” підтримало 18 бізнесів. На кінець року мали 54 бізнес-партнери, а нині їх 57.

“Ми створюємо в місті позитивні зміни і середовище для розвитку бізнесу, – каже Томанова. – Більшість партнерів – локальні представники малого й середнього бізнесу. Є також і національні підприємства”.

У команді “Теплого міста” працює 21 людина, стратегічне планування забезпечує наглядова рада із 12 осіб. Також допомагає команда волонтерів і активних франківців, які вкладають час і зусилля у різноманітні проекти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.