Люди

За тиждень конкурсна комісія заслухає чотирьох кандидатів на посаду директора Музею мистецтв Прикарпаття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В управлінні культури, національностей та релігій ОДА відбулося перше засідання конкурсної комісії з виборів директора Музею мистецтв Прикарпаття.

На засіданні були присутні 7 членів комісії з 9 чоловік. До конкурсної комісії увійшли заступниця начальника управління культури Мирослава Корнелюк, головна спеціальстка-юрисконсульт управління Оксана Іванус, завідувач сектору з питань охорони культурної спадщини Андрій Давидюк, Ярослав Штиркало – директор Івано-Франківського краєзнавчого музею, Артур Єфремов – директор музейно-виставкого центру Калуської міської ради, художник Богдан Кузів, Микола Капак  від обласного товариства охорони пам’яток історії та культури, Наталя Сербин від ГО «Залізний тризуб» і Ростислав Кондрат від Національної спілки фотохудожників в області.

Відкритим голосуванням обрали голову конкурсної комісії. З двох кандидатур обрали Ростислава Кондрата п’ятьма голосами. Також пропонували кандидатуру Ярослава Штиркала, але за нього не голосували, бо більшість обрала Кондрата.

На засіданні комісії розглянули документи кандидатів на посаду та вирішили, кого допустити до конкурсу.

До теми: У Франківську обирають нового директора Музею мистецтв Прикарпаття – є чотири претенденти

Нагадаємо, донині музей 15 років його очолював Михайло Дейнега. Тепер на посаду директора Музею мистецтв Прикарпаття є чотири кандидати: художник Микола Джичка, директор громадського ЦСМ Анатолій Звіжинський, науковий співробітник музею Віталій Козінчук та археолог Василь Романець.

У Джички за трудовою є лише 2 роки і 8 місяців стажу. Але оскільки він є художником і членом спілки фотохудожників, вирішили, що у нього є необхідний стаж. Також виникли питання щодо Козінчука, оскільки він не має профільної освіти. Але так як він має достатній досвід роботи в музейній сфері, його кандидатуру теж допустили.

До інших кандидатів зауважень не було. Комісія по черзі проголосувала за допущення кожного кандидата до наступного етапу конкурсу.

Наступну дату конкурсної комісії орієнтовно назначили на 10:00 20 грудня. Під час засідання заслухають програми кандидатів щодо розвитку музею на один і п’ять років.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.