Відео Люди

У мережу виклали фільм про франківського художника Михайла Тимчука (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Малювання для мене – це щастя… Найбільше, про що я можу думати, – це про мистецтво…”

Ці слова Михайла Тимчука звучать лейтмотивом у короткометражному фільмі “Життя – це рух”, пише Репортер.

фільм про Тимчука новини Івано-Франківська

Фільм створила Олександра Дорощук – колишня лікарка діалізного центру, яка змінила професію. У 2019 році, продюсуючи деякий продакшн, вона зі своєю командою вирішила зняти конкурсне кіно для Kyiv International Shortfilm Competition.

Неймовірна історія Михайла та проект «Вам живопис – мені життя» надихнули обрати героєм фільму саме Тимчука.

Ми прекрасно провели час у Франківську, знімаючи його в студії, гуляючи по місту та відвідуючи виставки… Це був неймовірний день, насичений затишним спілкуванням і враженням від того, як Михайло творить і живе живописом, картинами, як він мислить, і яке велике в нього серце, – пригадує Олександра.

Тривалий час фільм не публікували через певні контрактні зобов’язання. Тому зараз так по-особливому цінуються ці короткі п’ять хвилин відео, які так точно описують Михайла Тимчука – геніальну творчу особистість і чуйного виняткового художника.

Михайло Тимчук народився 16 квітня 1981 року в селі Майдан, на Івано-Франківщині. Закінчив Інститут мистецтв ПНУ імені Стефаника. Від 2007 року проводив персональні виставки як в Івано-Франківську, так і в столичних галереях. Активно брав участь у всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставках, симпозіумі, 2012 року став фіналістом конкурсу молодих художників «Новий український пейзаж».

У грудні 2021 року художник пішов з життя. Перед тим довго боровся з хворобою. Останній тиждень був у комі. 22 грудня вийшов з неї, але дихати без апарату не вдавалось…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.