Люди Фото

У мережі обрали найкрасивішу українську жінку-воїна (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ольгу Бенду, яка служила у 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, визнали найкрасивішою українською жінкою-воїном

Українська спільнота Бойовий бюлетень провела конкурс «Miss Military Fantasy», у якому інтернет-користувачі обрали найпривабливішу українку, яка захищає Україну й оприлюднила результати конкурсу «Miss Military Fantasy».

Його учасницями стали 124 українські амазонки, які захищають Україну, пише Преса України.

«Жінка-мати, жінка-любляча сестра, закохана дружина і жінка-воїн. Такими барвами сіяли обличчя наших бойових соратниць, котрі у лиху годину стали на захист України пліч о пліч з чоловіками при цьому не втративши жіночності, привабливості, чарівності і загадковості. Кожна з конкурсанток варта перемоги. Для тих, хто голосував за вас було не просто визначитися і це ви, наші красуні, побачили у сповнених теплом коментарях до ваших фотографій», – відзначили представники Бойового Бюлетня.

За результатами голосування, найбільшу кількість балів отримала старший солдат Ольга Бенда (Тарасевич) з Вінниці, яка проходить службу в Києво-Святошинському РВК. За неї свій голос віддали 16203 користувачі соцмережі Facebook, де й проводився конкурс.

«До поранення захоплювалася кулінарією, легкою атлетикою, волейболом. Після поранення з’явились нові захоплення – вишивка, плетіння бісером; також багато часу приділяю вихованню сина. Я дуже сподіваюсь, що з часом повернусь до спорту. Моя мрія – достойно представити Україну в наступних «Іграх нескорених» (Invictus Games). Моє гасло – «Ніколи не здавайся», – розповіла про себе переможниця конкурсу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.