Люди

У Львові бойовому медику, який втратив руку, поставили біонічний протез

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Він втратив праву руку на фронті, та вже за тиждень повернеться туди з біонічною рукою. У Національному реабілітаційному центрі “Незламні” бойовому медику встановили біонічний протез. Він уже рахує дні до повернення у стрій, повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

Дмитру – 27. Він – ортопед-травматолог. Допомагати пораненим – це його поклик і фах. У лютому, коли росія вдруге напала на нашу державу, чоловік саме працював у столичній лікарні. Він, грек за паспортом, приїхав до Києва вчитися й тут залишився. Відтак спершу рятував поранених на Київщині, а після її звільнення поїхав далі на передову.

Майже дві сотні бійців: таку кількість наших захисників медик з командою встигли евакуювати з поля бою до червня. Тоді ж їхні ряди поповнив і сам Дмитро. Це сталося під час чергової спецоперації. Деталей попросили не розголошувати.

Читайте: Школярі яремчанського ліцею зібрали на ярмарку 22 тис грн для ЗСУ (ФОТО)

Про те, що правої кисті у хлопця більше немає, він зрозумів лише в лікарні.

“Мене тримають дві медсестри, а я куксою б’ю об стінку і кричу”, – такою була Дмитрова перша реакція на травму. Для молодого лікаря вона означала кінець: ортопед-травматолог більше ніколи не візьме до рук скальпеля. Це кінець кар’єри та, як тоді здавалося, життя.

Загалом, аби врятувати м’язи передпліччя та довжину кінцівки, Дмитрові зробили п’ять операцій у трьох різних містах. За цей час він встиг одружитися і точно вирішив: щоб далі жити та захищати Батьківщину, йому потрібен найкращий протез. Саме по нього приїхав у Національний реабілітаційний центр “Незламні” Першого медоб’єднання Львова.

Протезисти встановили медику біонічну кінцівку українського виробника Esper Bionics. Її для нього придбала ІТ- компанія Symphony Solutions. Він став другим, хто отримав такий протез у Центрі “Незламні”.

Читайте: “Ми гуцули!” Як Юрій “Майдан” з побратимами збиває ракети (ВІДЕО)

Нині Дмитро проходить реабілітацію та вчиться жити з “новою рукою”. Чоловік дуже задоволений девайсом. З його допомогою він уже друкує смс в телефоні, бере горнятко з кавою чи дістає навушники. Більше того, щойно тимчасову конструкцію протеза замінять на постійну – а це буде за тиждень – він знову поїде на передову, боротися за життя наших захисників.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.