Люди

У Коломиї водій маршрутки вимагав гроші у сина загиблого бійця АТО. Реакція ветеранів не забарилася (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
28 березня у місті Коломия стався інцидент за участі водія маршрутки “Автостанція-Матеївці”.

Чоловік у грубій формі вимагав оплати за проїзд в одинадцятирічного хлопчика, батько котрого менш ніж півроку тому загинув в АТО, пише Галка.

“В Коломиї шофер автобуса 65а відмовився перевозити дитину загиблого учасника АТО. Дитина показала посвідчення, на що водій відповів: ти мені тут папірчиками не махай, плати гроші”, – повідомляє на сторінці Фейсбук Оксана Боднаренко.

Пост миттєво розійшовся інтернетом. Не забарилася і реакція учасників АТО та волонтерів з Коломийщини. Вони зібралися та вирушили на зустріч з водієм на маршруті. З ним провели чоловічу бесіду та влаштували громадську перевірку транспортного засобу. З’ясувалося, що керманичу було потрібно від сина загиблого бійця п’ять гривень.

“Хлопці за 10 хвилин зібралися. Бо це перший і останній випадок в Коломиї, ми нікому не дозволимо ображати діток загиблих учасників АТО. Прибув власник маршруту, він пообіцяв звільнити водія вже сьогодні, і матеріально компенсувати моральну травму дитині”, – розповіла голова Координаційної волонтерської ради Коломиї Оксана Вандич.

Оксана Вандич зазначила, що в автобусі протерміновані вогнегасники, пуста аптечка, немає протоколу технічного огляду транспортного засобу. А також тріснуте лобове скло та брудно в салоні. Водій не видавав квитки пасажирам. Водій вибачився, сказав, що інцидент стався випадково. Однак місцеві кажуть, що керманич вже не вперше хамить пасажирам. До того ж, він постійно їздить цим рейсом, та знає багатьох людей, котрих возить. В тому числі – і цього хлопчика. 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.