У Коломиї батьки не хочуть вести дітей у школу, бо бояться за їхнє здоров’я.
Кажуть, 11-річний онук народного депутата Юрія Тимошенка просто тероризує весь клас.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2018/03/856692c64a89f147bee6486c4d0cb5df1.jpg)
Це триває уже не перший рік і вгамувати розбишаку ніхто не може. Зараз уже дійшло до того, що інші школярі потрапляють у лікарню. А педагоги лише розводять руками… Більше того, дехто з них навіть особливої проблеми в цьому не бачить. І це попри те, що поліція відкрила вже два кримінальні провадження, повідомляють Надзвичайні новини.
Деталі у сюжеті:
Comments are closed.