Люди Фото

У Карпатах будують центр зустрічей для студентів з України та Польщі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті в селі Микуличин триває будівництво Міжнародного центру зустрічей студентської молоді з України та Польщі.

Це – спільний проєкт Прикарпатського національного та Варшавського університетів, повідомляють на сторінці обсерваторії «Білий слон», пише Репортер.

Проєкт втілюють разом з відбудовою обсерваторії на горі Піп Іван.

У проєкт новобудови Міжнародного центру зустрічей вписали гірський ландшафт, а в архітектурі обіцяють зберегти національний колорит. У коплексі планують облаштувати перший у Карпатах конференц-зал. Зараз його затвердив замовник, уже виготовили проєктно-кошторисну документацію.

Будівельні роботи розпочали наприкінці минулого року. Шостого листопада 2018-го року за результатами тендеру у системі ProZorro перемогу отримало ПП «Промбудсервіс-Косів». Загальна сума тендеру склала 166,4 мільйона гривень.

Університети планують розвивати партнерські відносини та співпрацю студентів, молоді з інших країн ЄС. Центр зустрічей також сприятиме активізації процесу євроінтеграції України.

Для будівництва обрали Микуличин, бо село ніби-то стоїть на кордоні країн, народів, культур, релігій та мов. У ХІХ столітті воно за площею було найбільшим селом Польщі. Зараз Микуличин – найдовше село в Україні, його загальна протяжність – 44 кілометри. У ньому збудували пансіонати, працюють дитячі табори. Міжнародний центр зустрічей молоді споруджують біля спортивно-оздоровчого комплексу “Смерічка”, який також належить Прикарпатському національному університету.

Комплекс матиме вигляд трикутного будинку-гражди галерейного типу. З усіх його боків – двоповерхові корпуси. Середня частина буде конференц-залом. Загалом, у цьому комплексі створять 60 номерів, в яких зможе проживати 120-200 людей. Облаштують також додаткові тераси для відпочинку. Сам зал вміщуватиме до 350 людей.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.