Люди

У Калуші вирішили започаткувати акцію «Подаруй солдату свою вишиванку»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ідея подарувати вишиванку виникла у наукової співробітниці музею-оселі родини Івана Франка у Підгірках Лесі Кирилович, після того, як вона познайомилась з військовим із Запоріжжя. Чоловік після поранення проходить реабілітацію у Калуській центральній районній лікарні.

За словами Лесі Кирилович, з бійцем ЗСУ Олексієм вона вперше зустрілася на ярмарку Союзу українок на площі Героїв, пише Репортер.

Він придбав у мене книжку «Слово правди» Василя Ганущака. Запам’ятався спокійним вдумливим поглядом. Впізнала його знову на урочистостях з нагоди 30-річчя Музею-оселі родини Івана Франка в Підгірках. Пригостила його іменним пирогом, він подякував, а ввечері прийшов на перегляд фільму” Захар Беркут, — йдеться у її дописі.

Читайте до теми: Як вишиванки з Прокурави гріють домашнім теплом військових на фронті (ФОТО)

Також вона додає, що якось у розмові сказав, що хоче придбати вишивану сорочку.

І от сьогодні — примірка, дві вишиванки на вибір! З червоно-чорним узором сорочка припала до душі. Хай носиться на щастя і добру долю. Хай дружина і дитина дочекається свого татуся вдома. Наступного тижня уже на передову. На прощання взяла в якості оплати обіцянку — приїхати ще раз у наш музей. Після Перемоги! До зустрічі. Я вірю, що вона відбудеться!, — пише Леся Кирилович.

У коментарі «Вікнам» наукова співробітниця музею-оселі родини Івана Фанка розповіла, що військовому підійшла сорочка її старшого сина, а музей хоче започаткувати акцію «Подаруй солдату свою вишиванку».

У кожного вдома є сорочка. Кожен для себе вибирав найкращу, тож віддати щось дороге для тебе тим, хто готовий віддати найдорожче заради нас — своє життя! Це найменше, чим ми можемо пожертвувати!, – каже Кирилович.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.