Люди

У Калуші пропонують перейменувати вулицю Пушкіна у пам’ять про загиблих братів Бутусіних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 3 травня, на офіційному сайті Калуської міської ради стартував збір підписів під петицією щодо перейменування «вулиці пушкіна у вулицю Братів Бутусіних».

Автором ініціативи є Юрій Концевич. Аби петиція потрапила на розгляд Калуської міськради, необхідно, щоб її за 90 днів підписали щонайменше 150 мешканців громади, пише Репортер з посиланням на Вікна.

братів Бутусіних новини Прикарпаття

Читайте: У Франківську з’явилася вулиця Потоцьких, а ще Волонтерська та Бортнянського

У петиції зазначено, що це ініціатива бойових побратимів, які боронили Батьківщину поряд з двома братами – Леонідом і Романом Бутусіними. Ці хлопці прийняли свій останній бій в оточенні та поклали життя за Україну.

На даний час вже зареєстрована петиція в перейменування у вулицю Левка Лук’яненка. І ми ніяк не применшуємо заслуги Великого борця за незалежність України Левка Лук’яненка, але вулиць, скверів, парків, названих на його честь, буде багато. А шанс увіковічнити пам’ять Братів Бутусіних у Калуській громаді — саме зараз! — йдеться в описі.

Читайте також: Можна вірити. Яким волонтерським організаціям Франківська переказати гроші для перемоги

Нагадаємо, 4 квітня у Калуші поховали синів добровольця-росіянина, які воювали за Україну. Ще 8 березня батьки втратили зв’язок зі своїми найстаршими синами — Романом та Леонідом Бутусіними, які воювали на передовій.

1 квітня їхній батько, доброволець ДУК «Правий сектор» Олег Бутусін повідомив про геройську смерть синів. Разом із побратимами чоловік віднайшов місце їхньої загибелі та встановив там хрест. А ще — зібрав у торбу землю, яка всотала кров загиблих хлопців, щоб привезти її до Калуша.

Читайте: На Прикарпатті набирають добровольців для розбору завалів: як записатися

Питанням перейменування вулиць у Калуші почала займатися влада міста. Так, нещодавно розпорядженням міського голови Андрія Найди було створено робочу групу з питань перейменування. Вона має надати пропозиції  міському голові щодо переліку вулиць у громаді. Йдеться про вулиці, які носять імена російських діячів.

Проте з вибором нових назв вулиць не поспішатимуть. Перейменують вулиці у Калуші й селах громади вже після завершення бойових дій, коли захисники повернуться додому.

Читайте: Андрій Козінчук: «Життя – це ціна, яку потрібно віддати за справжню свободу»

Відомо, що міська влада має твердий намір перейменувати вулицю Пушкіна. Пропонуються також варіанти: Маріупольська (звернення Миколи Булавинця),  Захисників України (депутатське звернення Михайла Гаврилишина), героїв АТО, Святої Покрови, Івана Мазепи, Любомира Гузара тощо.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні