Люди

У Калуші капелан презентував книгу про війну на Донбасі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
«Прагнення Волі. Спогади капелана 2014–2015 рр» – під такою назвою побачила світ книга отця Ореста-Романа Сала.

Близько двох років отець Орест перебував на сході України як капелан. Про пережите він розповів на сторінках своєї книги, яку презентував у Калуші 18 квітня.

Праця є спогадами капелана про військові події на сході України у 2014-2016 роках. З липня 2014 року, від початку капеланського служіння він занотовував до щоденника усі події, що відбувалися з ним та українськими військовими на Донбасі.

Автор книги розповідає, що не мав жодної душпастирської підготовки, не відвідував капеланських курсів та й був священиком трохи більше як півроку. Але внутрішньо відчував, що має бути поруч з українськими військовими.

«Розумів, що не маю досвіду ані парафіяльного, ані капеланського служіння, але вірив, що зможу допомогти військовим священичим служінням. Не претендував на звання капелана, моїм бажанням було допомогти військовому капелану», – зазначив отець Орест.

Він був із українськими бійцями в Луганській області. Бачив як з території РФ наших військових обстрілювали із «Смерчів» касетними снарядами. Бачив, як після обстрілу, що перетворив цілий табір на згарище, там цілий і неушкоджений залишився стояти лише простий хрест із двох березових гілок. Він не був військовим і не брав до рук зброю. Але він був на війні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.