Люди

У Івано-Франківську презентували Фонд Богдана Гаврилишина “Молодь змінить Україну”

Google+PinterestLinkedInTumblr

5 серпня у Івано-Франківську відбулась презентація Фонду Богдана Гаврилишина “Молодь змінить Україну” та документального фільму “Місія – Свобода” про життя Богдана Гаврилишина, видатного українського економіста, громадського діча та мецената.

28933727_335186805

Гість зустрічі Олексій Захарченко, один з членів фонду, познайомив слухачів з основними аспектами, напрямками розвитку та ідеологією організації, а також відповів на питання, що цікавили присутніх. Зокрема, підкреслив необхідність володіння англійською мовою, задля вступу до програми, а також наявність організаторських якостей та ініціативи.

“Треба мріяти. Перше є мрія. Після – візія. Тоді – плани і дія” – на цьому наголошував на відкритті Фонду, його засновник Богдан Гаврилишин. Саме ці слова якнайкраще характеризують напрямок діяльності даної організації, кінцевою зупинкою, якої є вільна, економічно сильна країна європейського рівня.

Основна місія Фонду – виховання та становлення людей нового покоління, патріотів своєї країни, які трансформують державу в таку, де буде політична свобода, економічний добробут, соціальна справедливість та співжиття із природою.

28933727_335186807

Програма “Молодь змінить Україну”, заснована фондом Богдана Гаврилишина у 2012 році, наразі налічує понад 200 чоловік з різних куточків України. Тут і молоді бізнесмени, і освітяни, і представники громадського сектору, а також студенти.

Програма співпрацює з шістьмома країнами Європи ( Польщею, Німеччиною, Австрією, Швейцарією, Швецією та Норвегією), до яких регулярно відправляються групи активістів, які хочуть знайомитись з певними напрямками розвитку та життям провідних країн Старого Світу.

За словами Олексія Захарченка, це шість найбільш ефективних, “здорових” європейських країн, досвід яких допоможе молоді – учасникам Програми – побудувати нову якісну державу – Україну”.

Фінальним акордом зустрічі став перегляд фільму про життя Богдана Гаврилишина, ідеолога та ідейного натхненника даної програми.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.