Люди Фото

У Галицькому районі освятили новозбудований храм Святого Юрія (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 19 липня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківської УГКЦ – Кир Володимир Війтишин разом зі священиками Галицького деканату провів чин освячення церкви Святого Юрія у селі Бишів Галицького району.
8 (10)

Закладання першої цеглини під будівництво нового храму відбулося 26 травня 2013 року, а через два роки завдяки парафіянам, жертводавцям та багатьом небайдужим людям у храмі Святого Юрія розпочалися богослужіння. Ініціатором та головним натхненником будівництва виступив Петро Стрембіцький, голова районної ради.

7 (15)

Вітаючи усіх з цією подією, Владика Володимир Війтишин  зазначив, що церква – це місце, де люди в особливий спосіб зустрічають Бога і величають його, набирються духовних і фізичних сил. Це місце вияви духовної культури і працелюбності людей.

«Побудувати церкву означає здійснити дію надзвичайної святості, звершити діло, яке засвідчує про  нашу любов до Бога і до ближнього. Тому брати участь у звершенні храму є особливим привілеєм і я вітаю всіх, хто взяв участь у цьому святому звершенні».

6 (16)

Він благословив прихожан та вручив грамоти меценатам, будівельникам та всім причетним до спорудження церкви.

«Це велика подія для всіх галичан. Адже церкви будуються  і освячуються не на одне століття. І поки в Україні будують храми,  наша держава буде розвиватися і процвітати, адже  нас у цьому підтримує Бог і наша віра» ,- наголосив у привітальному слові голова райдержадміністрації Ярослав Бартків.

4 (30) 2 (48) 1 (107)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні