Люди

У Франківську започатковують ЧеФест – фестиваль пам’яті музиканта і військового Андрія Чепіля

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську колеги музиканти започатковують ЧеФест – фестиваль пам’яті Андрія Чепіля, музиканта гурту КОРАЛЛІ та головного сержанта взводу.

Про це повідомив Мишко Адамчик з гурту КОРАЛЛІ.

ЧеФест

Для мене справа честі – започаткувати разом з рідними і друзями Андрія Чепіля ЧеФест. Фестиваль пам’яті 28.06 у Івано-Франківську

І дуже вартісно, що нас з КОРАЛЛІ / KORALLI у цій ініціативі підтримали побратими КОМУ ВНИЗ – музика високого духу.

Поширте і прийдіть. Пам’ять має жити.

Франківський музикант Андрій Чепіль після повномасштабного російського вторгнення в березні 2022 року був мобілізований до війська. Спершу брав участь у бойових діях на Харківщині, біля Ізюма, та Куп’янська як кулеметник в одному з підрозділів ЗСУ. Згодом з власної ініціативи був переведений до 47-ої окремої механізованої бригади «Маґура».

Мав позивний «Кріс». Брав участь у спеціалізованих військових навчаннях у Німеччині, де здобував навички роботи на бойовій машині «Бредлі». Був головним сержантом взводу, командиром бойової машини, та виконував обов’язки командира взводу.

Читайте: У Франківську на вечорі пам’яті Андрія Чепіля зібрали майже 90 тис грн на дрони

Андрій Чепіль загинув 28 червня поблизу села Роботине на Запорізькому напрямку ще з трьома побратимами, під час виконання бойового завдання по штурму ворожої позиції.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.