Люди

У Франківську відбувся спецпоказ фільму Зази Буадзе «Небо парасолька» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Екслюзивний перегляд. В Івано-Франківську відбувся спецпоказ фільму Зази Буадзе «Небо парасолька». Франківцям показали ексклюзивну довгу версію стрічки на понад дві години.

Це історія молодого італійця українського походження, який їде у покинуте село на Верховинщині, аби розвіяти прах своєї матері. Тут живе його дід, колишній клоун. Їхнє знайомство супроводжується низкою карколомних подій, які назавжди єднають долі діда та онука, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Це історія дорослішання, скажемо так. Це про те, що колись приходить кінець дитинству і починається нове життя і відкриваються, якісь нові знання про це велике життя, – говорить режисер Заза Буадзе. – Що таке біль, що таке відповідальність, що таке втрата, що таке перше кохання.

Головні ролі у стрічці виконали Ірина Бенюк та Богдан Бенюк. Їхні персонажі розкривають і показують збоку кожного українця. Тож глядачі зможуть побачити у фільмі самих себе.

Показ стрічки організували в рамках проєкту «Внутрішня імперія. Психоаналіз і кіно». Цей фільм, каже психоаналітик Михайло Пустовойт, підіймає три найголовніші питання у житті людини.

Звідки я прийшов, хто я такий і куди я йду, – каже Михайло Пустовойт. – Головні персонажі цього фільму змушені відповідати на ці питання для того, аби дати собі раду з тими ситуаціями, які трапилися з ними у житті. Це головний внутрішній мотор цього фільму.

Кошти, виручені від продажу квитків на фільм «Небо парасолька», спрямують на потреби українських захисників.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні