Люди

У Франківську відбулася конференція TEDx

Google+PinterestLinkedInTumblr

Cьогодні, 13 червня, в Івано-Франківську відбулася конференція TEDх, це вже другій рік поспіль місцеві активісти організовують такий захід у нашому місті. Тема цьогорічного – «Від минулого до майбутнього»

TEDx_03

У стінах обласної філармонії зібралося кілька сотень молодих людей, аби послухати різнопланові виступи спікерів, які приїхали не тільки з усієї України, але і закордону.

TEDx_04

Сергій Фіцак, управляючий партнер IT-компанії  Softjourn, яка входить у 100 кращих компаній світу у сфері аутсорсингу. Вивчав управління та менеджмент в університету Мічігану, Пенсильванії, Вірджинії та Мюнхену.

Він розказував учасникам – чому комп’ютери ніколи не зможуть захопити світ.

TEDx_08

Сергій Добрянський, приїхав з Канади. Він учасник команди Plan B, яка бере участь  у змаганнях, що організовує компанія Google. За умовами змагань приватна компанія ( у світі таких знайшлося всього 33) до 31 грудня 2017 року повинна відправити на Місяць власний розроблений літальний апарат, що має висадити власного розробленого робота. Тоді робот має проїхатися на поверхні Місяця не менше 500 метрів та надіслати на Землю фото Місяця в HD якості.

Компанія Plan B поставила перед собою амбітну ціль – здійснити на Місяці друк на 3D принтері. Навіщо воно потрібно і розповідав Добрянський.

TEDx_14

Дмитро Крепак, Голова правління ПАТ «Кредобанк». У 2001 році отримав диплом МВА в Уортонській школі бізнесу Пенсільванського університету. Він розповідав, чому повернувся в Україну та що нам треба змінити, аби витягнути себе з економічного колапсу.

TEDx_25

Оксана Скиталінська, лікар-дієтолог, Член Асоціації дієтологів України. Серед її пацієнтів, як зірки, так і відомі люди. Скиталінська розповідала, як її лікував мольфар Нечай, та що треба знати про рослини, аби їх їсти.

TEDx_48

Севгіль Мусаєва-Боровик, українська журналістка, головний редактор сайту «Українська правда». Після анексії Криму Росією виступила одним із ініціаторів проекту «Крим_SOS». Севгіль поділилася історією власної сім’ї, яку вже друге спіткало вигнання з рідної землі, а також розказала про тил України в Криму та Хайтарму – народну пісню татар, яка не має завершення.

TEDx_59

Олег Левченко, співголова робочої групи при віце-прем’єр-міністрові з питань електронного урядування. Пояснював, чому цей процес є невідворотнім.

TEDx_64

Ілона Сологуб, дослідник Київської школи економіки. Тема її виступу – «Чому ми всі генії та наскільки важливо бачити в іншому рівного собі»

TEDx_73

Завершилася конференція спільним виступом чотирьох членів Несторівської групи. Це неформальне об’єднання інтелектуалів, експертів та активістів, створене з метою розробки стратегічного бачення України. Євген Глібовицький, Ярослав Грицак, Орест Друль та Мирослав Маринович спільно  розказували, про шляхи, ризики та можливості розвитку країни.

TEDx_41

Учасникам грав Петро Сказів, цимбаліст, який прославився на всю країну, вийшовши у фінал шоу «Україна має талант», а також його підопічні гурт «Петроси».

У перервах – кава-брейк та музика у холі.

TEDx_44 TEDx_45

TED (абревіатура від англ. Technology Entertainment Design; Технології, Розваги, Проекти) — відома щорічна конференція, присвячена «ідеям вартим поширення». Потрапити на неї можна тільки за запрошенням. Конференція TED славиться своїми лекціями (TED Talks), які спочатку були сфокусовані на технологіях, розвагах та дизайні, але згодом включили також природничі науки, мистецтво, політику, освіту, культуру, бізнес, глобальні проблеми, сталий розвиток — широкі сфери тем, що разом формують наше майбутнє.

TEDx_01

Основна мета TEDx конференцій — дати можливість місцевим спільнотам ділитися своїм досвідом у форматі TED. Ці заходи, організовані локально, проводяться під брендом TEDx , де х = окремо організований захід TED. TED забезпечує загальне керівництво програми конференції, але локальні TEDx заходи організовуються самостійно за спеціальною ліцензією TED.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.