Люди Фото

У Франківську урочисто розпочали проект “Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 5 січня, у Івано-Франківській обласній філармонії урочисто стартував  проект “Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах”. На вході гостей зустрічав ансамбль народної музики “Бревіс”. Учасники проекту реєструвалися та займали місця у залі. Концерт розпочався виступом дитячого колективу “Петрос”.

DSC_3156

За словами організатора проекту Надії Шегди, було важко залучити франківські родини до участі у проекті, сподівалися на більшу активність, однак не зважаючи ні на що усе вдалося.

Перед пісенним відкриттям організатори провели брифінг за участю отця Івана Рибарука, заслуженої артистки з Криму Ленари Османової та музиканта Кирила Стеценка.

DSC_3142

“Те, що зараз відбувається у Франківську, для мене не є випадковим, – каже отець Іван Рибарук, – бо з 1997 року ми у Криворівні приймаємо дітей зі сходу, але я ніколи не міг подумати, що те, що було виявом людської взаємності стане, на жаль, необхідністю.”

Кирило Стеценко впевнений, що проект “Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах” зцілить Україну через мистецтво  та людські душі.

DSC_3139 DSC_3154 DSC_3146 DSC_3157 DSC_3138 DSC_3136 DSC_3137

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні