Люди Світ Фото

У Франківську стартував конкурс на кращий рукопис для авторів-початківців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 7 квітня, в книгарні “Є” презентували конкурс “Перший рукопис” для починаючих авторів Івано-Франківщини, які не мають жодної виданої книжки .

12969339_1003761466367831_1876932539_n

Про старт конкурсу “Перший рукопис” повідомили в книгарні “є” його засновники – Микола Палійчук, Ольга Бабій, Ростислав Держипільський, Богдан Томенчук. Рукописи майбутніх книжок прийматимуться до 1 жовтня в електронній та друкованій формі. Роботи оцінюватиме фахове журі, яке не матиме відношення до засновників конкурсу.

За словами Богдана Томенчука, це унікальний шанс отримати власну книжку для тих авторів, які пишуть в шухляду. А Ростислав Держипільський побажав учасникам не боятися.

“Я сподіваюся на велику кількість рукописів. Умови не складні – гарний твір. Можуть брати участь всі – як діти, так і дорослі” – повідомив Микола Палійчук.

Якщо буде два повноцінних твори, то засновники шукатимуть фінанси щоб видати обидві перші книжки.

“Дуже б хотілося, щоб автор цієї першої книжки став лауреатом престижної світової премії”, – зазначила Ольга Бабій.

За жанром приймаються різні твори – від публіцистики до дитячої літератури. Учасниками “першого рукопису” не можуть бути члени національної спілки письменників україни. Конкурс стосується тих авторів, які проживають на Прикарпатті та не мають жодної виданої книжки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні