Люди Фото

У Франківську проводять міжнародний конкурс малюнка «Для Бога я створюю найкраще» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На конкурс надійшло понад тисячу робіт з 5 країн – України, Румунії, Болгарії, Хорватії та Польщі. Більшість українських робіт – зі сходу країни, каже співорганізатор конкурсу Ярема Стецик.

У п’ятницю, 3 січня, у франківському «Бастіоні» провели четвертий конкурс робіт міжнародного конкурсу «Для Бога я створюю найкраще».

Сьогодні впродовж двох годин журі оцінюватимуть роботи, наліплюючи спеціальні позначки на звороті робіт. Ті малюнки, що наберуть найбільше відзнак, потраплять до каталогу та мандрівної виставки.

«Цьогоріч ми задали чорно-білу тему виставки, – каже Ярема Стецик. – Якість малюнків за всі ці роки не змінилася, бо учасники дуже добре готувалися і показали кращі вміння у тих техніках, в яких звикли працювати».

Оцінюють роботи члени журі – Таня Павлик, Жанна Бондаренко, Ярема Стецик, Валерій Твердохліб, Анатолій Звіжинський і пресічні франківці.

Конкурс триватиме дві години, потім в травні зроблять виставку відібраних робіт.

«Цього року ми відмінили вікові категорії, – додає Стецик. – Є колекційні – від 20 груп та самостійні роботи. Не має значення, автору 6 років чи 60. Якщо заперло, треба ставити відмітку».

Також сьогодні запустили ще й проект з благодійних листівок. Вартість однієї – від 20 грн. Зібрані цього дня гроші передадуть на Залучанський дитячий будинок-інтернат.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні