Люди Фото

У Франківську провели кулінарні майстер-класи від учасників “Пекельна Кухня” та “МастерШеф” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Івано – Франківську 19-20 березня відбувся дводенний семінар “Школа Кулінарної Майстерності”, організований міським осередком Пласту для пластового юнацтва, метою якого є сприяння всебічного й естетичного виховання та розвитку кулінарного мистецтва, повідомляє прес-служба Івано-Франківського пласту.

123

В програмі “Ш.К.М” були теоретичні заняття з куховарення та інструктажі, майстер-класи від учасників телевізійних проектів “Пекельна Кухня”, “Майстер шеф”, “Fontegro Ukraine”.
DSC_5279
Пластуни відвідали провідні заклади міста, взяли участь в майстер-класі з корисних хитрощів швидкого сніданку у “Franko” від Богдана  Леника та Марії Ковбель, альтернативні способи приготування кави у “Сoffee Lab” від Маркіяна Гораля. Профітролі готували в “Delikacia” з Антоніною Носко та крем-супи у “GrandCafe” з Святославом Пісаком, пекли піцу з Оленою Жаботинською у “Fabbrica”, обідали в “Brunnen”, готували суші у “ЯпонаХата”, а також відбули майстер-клас з готельно-ресторанного етикету в готелі “Надія”.
DSC_5194
Наприкінці, пластуни змагалися у приготуванні страви “Жульєн” у стінах навчальної лабораторії Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу .
DSC_4810
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні