Люди Розваги

У Франківську проведуть театралізований майстер-клас «Веселка бажань»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

6 грудня, в неділю, о 18:00 в антикафе «Stantsiya» відбудеться театральний майстер-клас «Веселка бажань», який проведуть гості з Києва Оксана Потапова та Ніна Ходорівська, пише Курс.

2aec15db-8d52-44ef-a30f-95fe6856caaa-890x395

«Впевнена, що в усіх нас є питання до самих себе, на які іноді складно знайти відповіді. А театр дозволяє ці питання вирішувати, іноді навіть неочікувано. Якщо Ви чули про арт-терапію – приходьте, спробуємо. Якщо ні – також приходьте, дізнаєтесь», – каже організатор майстер-класу, активістка ГО «Д.О.М.48.24» Наталія Вишневецька.

Веселка показує нам, що біле світло складається зі спектра різних кольорів. Так само і кожен з нас іноді розділений всередині різними бажаннями і переконаннями. «Веселка бажань» з арсеналу «Театру пригноблених» Аугусто Боаля поєднує серію технік, завдяки яким ми можемо побачити голоси пригноблення, які існують всередині нас, дослідити, звідки вони беруться, та через взаємодію з ними змінити свою внутрішню реальність.

«Під час інтерактивного семінару ми познайомимось та попрактикуємо деякі техніки з цього потужного арсеналу. Через призму театру ми будемо досліджувати різні елементи нашої особистості, представляти їх в театральному форматі та “гратися” з ними, аби спробувати побудувати діалог із самими собою та подолати внутрішні суперечності. Ми також поговоримо про те, як техніки «Веселки бажань” можуть бути корисними театральним акторам для роботи над роллю», – додає одна з тренерів майстер-класу Оксана Потапова.

А в понеділок, 7 грудня, на вас чекає продовження майстер-класу: Оксана та Ніна презентують фільм «Цунамі джокерів в Україні» та будуть дискутувати з глядачами після його перегляду в «UrbanSpace 100».

Організатори додають: «Велике сприяння у проведенні цього заходу і в подальшому багатьох цікавостей здійснює громадська ініціатива КримSOS, яка є однією з найбільших ініціатив, що впроваджує різноманітні програми для допомоги внутрішнім переселенцям. КримSOS має усталену співпрацю з Міністерством соціальної політики України та іншими органами державної влади і працює в тісній співпраці з міжнародними організаціями. Проект Фонду стабілізації конфлікту та безпеки Великої Британії під назвою “Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення” спільно впроваджується КримSOS з StabilizationSupportServices, які здійснюють нагляд за вибором ініціатив для внутрішніх переселенців та діяльністю груп внутрішніх переселенців, що просять підтримки».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.