Люди

У Франківську протестують проти церкви Московського патріархату

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 26 липня, в Івано-Франківську представники націоналістичних сил організували акцію протесту проти дій церкви Московського патріархату.

Представники “Свободи”, “Правого сектору” та “Азова” зібралися на Вічевому майдані та рушили на вулицю Чорновола до приміщення, в якому зараз діє храм УПЦ МП із прапорами і гаслами “Геть московського попа!”, “Московській церкві – ні!”, пише Курс.

“Наша акція має на меті привернути увагу українського суспільства до підривної діяльності Української православної церкви Московського патріархату”, – зазначив керівник Івано-Франківського обласного осередку політичної партії “Національний корпус” Сергій Сивачук.

Він додав, що саме церква Московського патріархату на українській землі дала прихисток російським найманцям і військовим. Також нещодавно священослужитель цієї церкви відмовився відспівати загиблого бійця АТО.

В Івано-Франківську Московський патріархат не віддає громаді своє приміщення на вулиці Чорновола, 6, де раніше був дитячий садок, навіть після того, як для УПЦ МП збудували окремий храм.

“Московський патріархат в Україні фактично є диверсійно-розвідувальним центром, який абсолютно не діє в наших національних інтересах. Це структура, яка існує сама по собі. І оскільки наш вірянин не є обізнаний у міжконфесійних тонкощах, спекулюють на слові “православні”, – пояснює Сивачук.

На час проведення акції на відрізку вулиці Чорновола від Січових Стрільців до Гординського перекрили рух.

“Я не впевнений, що представники церкви Московського патріархату захочуть нас почути. В них вибірковий слух, зір, їх ще називають “тунельними”, бо вони бачать лише те, що хочуть, і закривають очі на те, що їм не до вподоби”, – додає Сергій Сивачук.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.