Люди Розваги Світ Фото

У Франківську покажуть виставу-діагноз – “Слава героям”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Франківські театрали спільно з київським театром «Золоті ворота» готують для франківців унікальний проект – спільну виставу «Слава героям». Вона розкаже про життя двох дідусів – бійців УПА та Радянської армії.

DSC_1220

Це специфічна комедія за однойменною п’єсою Павла Ар’є. Ініціаторами проекту виступили керівники обох театрів Ростислав Держипільський та Стас Жирков. Продюсером виступила – Ірма Вітовська.

DSC_1221

Вистава «Слава героям» – це вистава-діагноз сьогоднішньому соціуму, історії і майбутньому. Починається вона з клоунади і переходить у трагедію.

У центрі подій два стариганя, які образно займають одне ліжко у лікарняній палаті. Конфлікт та інтрига полягає у тому, що один з них вояк УПА, а інший – воїн Радянської армії.

DSC_1236

 

За словами директора облмуздрамтеатру Ростислава Держипільського, це непересічна подія, бо окрім прем’єри ще й копродукція двох театрів – Івано-Франківського та театру «Золоті ворота».

«Це цікавий, енергетичний і правильний обмін, який неодмінно дасть хороший результат, – говорить Держипільський.

DSC_1231

 

Ще однією родзинкою є те, що головні ролі виконують актор франківського театру Олексій Гнатковський та київський актор Дмитро Рибалевський.

Прем’єра вистави вже відбулася в Києві, де зі столичними колегами і відпрацював Гнатковський, зараз київський актор гратиме разом з франківськими.

DSC_1229

За словами Стаса Жиркова, йому було важливо, аби ветерана УПА грав актор з Франківщини, а іншого ветерана – актор з Київщини, мовляв, аби вони пронесли той генотип із собою, бо глядача не можливо обманути.

Прем’єра вистави відбудеться 20 лютого о 18.00 та 21 лютого о 13.00 та 18.00.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.