Люди

У Франківську влаштують модну тусовку, де збиратимуть гроші на лікування художниці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 11 березня, в громадському просторі ВДОМА, що на Січових Стрільців, 13 влаштують незвичну модну тусовку-розпродаж «Кольорова Шафа».

Охочих кличуть на цілий день з 12.00 до 20.00 послухати корисні лекції про моду та мистецтво. Також оцінити, приміряти і врешті купити оригінальні авторські роботи – одяг чи аксесуари. До участі вже зголосилися 36 творчих людей з Франківська та області.

Окремої уваги заслуговують художниці – дві подруги Христини. Їхні роботи вже чекають відвідувачів та вдячних покупців.

Христина Паршенцева – має генетичне захворювання недосконалий остеогенез (ламкість кісток). Вона мріє бути професійним художником і подорожувати світом. На сьогодні її основне бажання-просто ходити і почувати себе добре. Всі гроші з продажу її малюнків підуть їй на лікування.

Її подруга Христина Пищ працює графічним дизайнером та дизайнером одягу. Вона малює, робить колажі, створює прикраси, в’яже та вишиває, танцює. Дівчина теж продаватиме свої роботи, а 50% від продажів теж піде на лікування Христі Паршенцевої.

Детальніше про Христю можна дізнатись в групі на Facebook «Кришталева мрія – допомога Христі Паршенцевій» (офіційна спільнота).

«Кольорова Шафа» створена для стильної тусовки Франика, – говорить одна з організаторів події Діана Пернеровська. – Для того, аби розповідати про наших талановитих майстрів. Також основна мета – благодійність. У нас будуть спеціальні бокси, куди ми збиратимемо одяг та іграшки, які передамо в інтернати. Також буде скринька для збору коштів, які передадуть БО «Дім Сірка».

Отож небайдужих чекають з 12 до 20 години за адресою: вул. Січових Стрільців, 13, вхід з вул. Бачинського, 4-й поверх (набрати 13 на домофоні).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.