Люди

У Франківську нагородили освітян, які перемогли у конкурсі “Учитель року”

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 23 березня, у приміщенні Католицького ліцею святого Василія Великого відзначили освітян, котрі перемогли у конкурсі “Учитель року”.

Дипломами та грошовими преміями нагородили чотирьох вчителів області. Тепер вони представлятимуть Івано-Франківську область у Києві, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОВА.

Так, переможцями стали:

  • Богдан Когут, учитель предмета «Захист України» Калуського ліцею № 10;
  • Христина Буджиган, учителька основ здоров’я Івано-Франківського ліцею №24;
  • Ірина Крутко, учителька початкових класів Івано-Франківського ліцею №18;
  • Богданна Олійник, учителька фізичної культури Отинійського ліцею.

За словами голови ІФ ОВА Світлани Онищук, минулого року на Прикарпатті відкрили дві дошкільні групи при приватному ліцеї у місті Івано-Франківську. А також – реконструювали приміщення закладу дошкільної освіти Заболотівської селищної ради. Загалом зорганізували 163 місця для дітей дошкільного віку.

Також торік в області створили п’ять опорних шкіл, придбали 13 шкільних автобусів. Для 150 дітей з особливими освітніми потребами налагодили навчання в закладах середньої загальної освіти, а для 49 дошкільнят – у дитячих садочках.

Крім того, на проведення різноманітних конкурсів, турнірів, змагань минулоріч виділили понад 200 тисяч гривень, виплатили стипендії голови облдержадміністрації та голови обласної ради видатним діячам освіти Прикарпаття, ветеранам праці, а також студентам.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.