Люди Фото

У Франківську на Міцкевича влаштують дитячий майданчик (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 24 липня, у приміщенні Івано-Франківської міської ради представили проекти дитячих майданчиків для скверу Міцкевича. Конкурс на найкращий дитячий пізнавально-ігровий майданчик оголосила громадська організація «Мами Прикарпаття».

dan4

«Місце, що було центром уваги матерів – це парк Міцкевича, де постійно велике скупчення дітей, – каже Мар’яна Вершиніна, голова ГО «Мами Прикарпаття». – Ми дослідили це питання. Ми самі там гуляємо, робили фотофіксації, що підтверджують: дітей у парку завжди багато, а гратись їм нема де. Саме тому ще в вересні минулого року ми піднімали питання про встановлення хоча б якихось ігрових елементів або ж дитячого майданчика».

dan1

Обговорили два проекти: перший від компанії «Інтер Атлетика», а другий презентувала Анна Бажан, випускниця Університету нафти і газу за спеціальністю архітектор будівель і споруд.

«Я дотримувалася такого принципу, що це частина історичного середовища і дитячий майданчик повинен максимально вписатися у ландшафт, – каже Анна Бажан. – Потрібно враховувати, що там постійно є туристи, відпочиваючі і є необхідним фотофіксація пам’ятників архітектури, тому майданчик немає бути центром чи окрасою площі. Я намагалася свій проект зробити максимально стриманим». Вартість проекту починаючого архітектора – 2 тисячі євро.

dan3

Переможця будуть визначати на громадських слуханнях, оскільки це центр міста, тому потрібно враховувати думку громади, вважають організатори конкурсу.

dan2

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.