Люди

У Франківську колишній садочок залізниці готують до капремонту

Google+PinterestLinkedInTumblr
Щороку в Івано-Франківську тисячі малюків не можуть піти у дитячий садок через відсутність вільних місць.
2014-04-14-VidnovlennjaDytajchogoSadka

Відтак, два роки тому місцеві чиновники взялись вирішувати проблему з нестачею місць у дитсадках. Одним із таких способів стало повернення у комунальну власність міста приміщення відомчого садка, що по вулиці Хоткевича, 11.

Довший час садочок знаходився у власності Львівської залізниці, а пізніше його  планували перебудувати під житло, однак, міські  чиновники змогли домовитися, щоб цей садочок передали на баланс міста, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Тож наприкінці минулого року  відбулось засідання підсумкової комісії Міністерства інфраструктури України. На ньому було вирішено передати приміщення дитячого садочка за адресою вулиця Хоткевича 11А, в обмін на ділянку під житло для Львівської залізниці на вулиці Флотській.

Тож тепер чиновникам залишається зробити капітальний ремонт дитсадка, щоб франківські малюки змогли потрапити в садочок для отримання дошкільної освіти. Однак, як повідомив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» начальник  управління капітального будівництва Володимир Ковальчук,наразі про капремонт не йдеться.

«Для початку ми замовили технічне обстеження дитсадка. Спеціальна комісія має перевірити стан будівлі. Там розбитий дах, також мають перевірити у якому стані панелі. Зараз ми чекаємо на висновок цієї комісії», – зазначив Ковальчук.

Тож, якщо комісія впорається зробити висновок-обстеження, то до кінця року комунальники зможуть розпочати складати проектно-кошторисну документацію на капремонт чи реконструкцію дитсадка. А вже наступного року розпочати роботи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.