Люди

У Франківську говорили про альтернативну енергетику для міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

28 січня в готелі «Станіславів» відбувся круглий стіл на тему: “Чи потрібна франківцям альтернативна енергетика?”

w6PATTkmgQs

Організаторами заходу виступили громадські організації “Поступовий гурт франківців” та “Асоціація виробників теплової енергетики на альтернативних видах палива”.

Метою зустрічі організатори визначили вивчення досвіду застосування альтернативних систем опалення і напрацювання шляхів ефективних реформ в питанні забезпечення теплом мешканців Івано-Франківська, пише ГК.

В обговоренні взяли  участь депутати Івано-Франківської міської та обласної рад, представники виконавчої влади, місцевої влади м. Золочева та громадські активісти.

Представник “Теплокомуненерго” розповів про реалії франківських котелень. За його словами, практично неможливо всі котельні міста перевести на біопаливо. Для прикладу, котельні, які розташовані у центральній частині Івано-Франківська, не мають території для зберігання того ж біопалива.

Загалом, учасники круглого столу розуміють, що альтернативна енергетика – це не лише мова про котельні. Для прикладу, приватні котельні не зацікавлені у зменшенні виробництва тепла, бо це призведе до економічного занепаду. Жителі міста самі мають подбати про зменшення споживання газу чи електроенергії, аби оптимізувати витрати на комунальні послуги.

Учасники круглого столу мають на меті напрацювати довгострокові (15-20) років пріоритети, до яких, на їхню думку, має рухатись Івано-Франківськ.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні