Люди

У Франківську діти-переселенці отримали планшети від Романа Кравця (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 28 листопада, у хабі «Я – Херсон» політичний журналіст «Української правди» Роман Кравець вручив дітям-переселенцям 20 планшетів.

Гроші на них Роман зібрав у свій день народження, пише Репортер.

Наше видання дуже активне і ми збираємо кошти на різні потреби, – розповідає Роман Кравець. – Цих потреб багато. В першу чергу, ми зосереджуємось на допомозі ЗСУ, зокрема закуповуємо пікапи. Я ж вирішив взяти на себе соціальний напрямок і разом із фондом «Солом’янські котики» почав збирати на планшети та ноутбуки для школярів-переселенців. Наразі ми зібрали гроші на 310 гаджетів.

В Івано-Франківськ Роман привіз 40 планшетів. 20 з них отримали учні ліцею №16, а 20 – підопічні хабу «Я – Херсон».

День народження в мене був 22 жовтня, і я оголосив збір для дітей, які зараз в Івано-Франківську, бо я звідси родом, – додає журналіст.

Читайте також: Щоб не забували. У Франківську відкрили виставку про нескорений Херсон (ФОТО)

Серед тих, хто отримав планшет, – п’ятикласниця Поліна Найдьонова з Херсона. Її дідусь – Андрій Бєліков – був директором ліцею №2 села Каїри. Він мешкає в Івано-Франківську із серпня.

Погана новина в тому, що наш ліцей розбомбили повністю. Але є й добра новина – наша школа поховала майже 100 кадирівців та майже 200 окупантів були поранені. А школу ми відбудуємо, – впевнений Андрій Бєліков.

Читайте також: Херсон – у Франківську: про хаб, деокупацію та кавуни

Координатор хабу Володимир Клюцевський розповів, що планшети отримали школярі з сімей, де є понад троє дітей. І обов’язковою умовою було те, що в сім’ї має бути два учні, в яких немає жодних зручних засобів для онлайн навчання.

Ми б роздали ще 50 штух, там де двоє-троє дітей, бо така потреба є. Будемо сподіватися, що до нас ще хтось прийде з такими подарунками, – говорить Володимир Клюцевський.

Авторка: Ірина Гаврилюк

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.