Люди Фото

У Франківську багатостраждальний довгобуд перероблять на житло і поліклініку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську активно ведуться роботи на вулиці Софіївка, 39.

Про це повідомляє Руслан Марцінків на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Тут окрім житлового будинку зводиться і поліклінічне відділення. Зі 102 квартир, передбачених проектом, 12% помешкань безкоштовно передамо учасникам АТО згідно з інвестиційним конкурсом. Третину 6-поверхової будівлі займе поліклініка №4, яку по завершенню будівництва перенесемо з вул. Вовчинецької. А на її місці маємо на меті облаштувати дитячий садок, який історично тут планувався», – йдеться у повідомленні.

Зараз проект на Софіївці перебуває на початковій стадії, готовність – 10%.

Також голова міста пише, що перебудовуючи занедбану будівлю психодиспансеру під житлові норми, підрядник має певні труднощі. Потрібно зробити повне перепланування приміщень, укріпити коробку, «підігнати» будинок під нові стандарти.

Крім того, будівельники облаштують прибудинкову територію, встановлять дитячий майданчик, а місто візьме на себе ремонт під’їзних шляхів.

Будівлю зводили як корпус психоневрологічного диспансеру. У 2006 році міська рада безоплатно передала довгобуд у власність територіальних громад Івано-Франківської області з метою перетворити його в обласний перинатальний центр.

У 2015 році об’єкт незавершеного будівництва передали на баланс управління капітального будівництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Тільки навесні цього року депутати прийняли рішення оголосити конкурс по залученню інвестора до інвестиційного проекту щодо реконструкції об’єкту незавершеного будівництва на вул. Софіївка, 39 під житловий будинок.

Будівництво об’єкта інвестування здійснюватиметься у дві черги. Перша черга передбачає зведення поліклініки висотою у 5 поверхів з горищем. Орієнтовна загальна площа об’єкта –  3 746,1 м2. Поліклініка розрахована на 460 відвідувачів вдень, пише “Побудовано в Франківську”.

Друга черга будівництва – це багатоквартирний житловий будинок. Поверховість – 5 поверхів та мансарда. Орієнтовна загальна площа квартир у житловому будинку – 5 317,32 м2.

  Також у погодженому виконкомом інвестиційному договорі вказана приблизна договірна ціна на виконання робіт приблизною – 57 849 343 грн. При цьому ціна є динамічною та може бути змінена шляхом її погодження між генпідрядником та замовником. Фінансування будівництва здійснюється за рахунок коштів «генпідряника-інвестора».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.